Diéty, Podvody A Chudnutie

chudnutie, chudnutie, di?ta v??ivy

Väčšina ľudí si tabletky na chudnutie a hladu diéty, ako spoľahlivý spôsoby rýchle chudnutie. Avšak, tieto metódy nie sú vhodné; môžu spôsobiť mnohé škodlivé vedľajšie účinky. Potrebujete schudnúť bezpečne, účinne a bez vedľajších účinkov. Náhle Slim diétny plán ponúka rýchle chudnutie. Je to prírodný liek na chudnutie. Tak tu to máte! Snažil som sa byť tak objektívne, ako je to možné pri písaní, pretože, ako som povedal, nesúhlasím s niektorými zásadami Chudnutie Svete, ale nemôžem povedať, že to nie je práca pre mňa.
Priznajme si to, každý je iný. IIFYM pracuje pre niektorých ľudí, počítania kalórií pracuje pre druhých, Paleo robí niektoré darí a iní utiecť kričať. Nie je jeden životný štýl pre každého, takže je to na vás, zistiť, čo funguje pre vás. Ak ste boli vzhľadom Chudnutie Svete, dúfam, že to bol trochu užitočné! Nakoniec, všetko, na čom záleží je, že môžete zostať zdravý a šťastný.

To môže urobiť váš dych vôňu trochu, ale každý strúčik cesnaku je balená nie len s toxín-bojuje antioxidanty, ale aj prirodzene sa vyskytujúce chemické látky nazývané allicin.

Keď stráviteľné, allicin reaguje s krvou na vytvorenie produktu schopné zabíja mnoho škodlivých baktérií a vírusov, ktoré vaše telo môže byť harbouring " vrátane v tráviacom trakte. Zdravý vlas je to nevyhnutné pre dosiahnutie plochejšie bruško ' skúste pridať pár surovín, klinčeky, aby vaše jedlo tesne pred podávaním, aby čo najviac z nej.

Využite kalórií výpisov na ponuky (alebo on-line vopred), aby ste našli nižšiu kalorické možnosti, nechcem, aby čokoľvek, čo to bolo super-veľké, a zvážte zdieľanie entrées (alebo žiadajú o pol byť zabalené tak, aby sa domov skôr, než začnete jesť). Alebo predjedlo alebo šalát ako svoje hlavné jedlo. Čítanie počas celého menu pred vami, aby a klásť otázky váš server alebo kuchár môže pomôcť nasmerovať vás k zdravším, dolné kalorické voľby. Žiadosti, ktoré jedál byť pripravený žiadny, alebo minimálny, maslo, olej, alebo iné high-tuk zložiek, a požiadať šalátových zálievok na strane tak môžete nastaviť, koľko budete používať. A buďte si vedomí menu triky", ktoré reštaurácií použiť na zvýšenie predaja —často lacnejšie a menej zdravé potraviny.

Tu je idea: skupina Engadget redakcia by súťažiť proti sebe vidieť, kto mohol stratiť, najviac tuku v tele.


Účastníci by dať 10 dolárov za hlavu, a víťaz by vrecku fondov. Väčšina z nás používa nejakú formu technológie - je to nositeľné, aplikácie alebo niečo iné - na dosiahnutie nášho fitness cieľov.

Niekedy tech bolo užitočné, a niekedy to nebolo. Od januára je všetko o Nový Rok uznesenia a kope veci mimo nanovo, mysleli sme, že by sme zdieľať niektoré naše postrehy o tom, čo tech pracoval - a čo nemal - v našich troch-mesiac-dlhé chudnutie dobrodružstvo.

To v našich kalórií potreby zmeniť, alebo sa náš metabolizmus zvýšenie počas horúcich letných temps? Nuž, možno áno, ale asi nie. Naše telá sú dobre naladení, aby veci na status quo. Ak niečo, náš metabolizmus môže ísť až keď sme chladné, ako naše telá potrebujú pracovať usilovnejšie, aby si udržali teplotu (tras). Teplo, naše telo skutočne spomaliť trochu snažiť šetriť energiu tak, aby nedošlo k prehriatiu.
Ale nič z toho naozaj robí akejkoľvek významnej zmeny v našom BM alebo koľko kalórií, ktoré naše telo potrebuje.